Když na zmrzku, tak NA ZMRZKU!

ZMRZKY

ZMRZKY

 

 

ZMRZKY děláme jinak a po svém! Zde se můžete přesvědčit, že naše ZMRZKA není jako každá druhá, ale je výjimečná i chutná!

 

 

Točená zmrzlina

Točenou zmrzlinu jistě každý z vás zná, a tak ji nemusíme dlouze představovat. Sladké našlehané potěšení vykouzlí úsměv malému i velkému mlsounovi. Tu naši mícháme průběžně několikrát za den tak, abychom mohli zaručit její maximální čerstvost a výbornou chuť. Proto jsme také obzvlášť pečliví při výběru surovin, dbáme na jejich kvalitu a původ a v zásadě nepoužíváme žádná chemická dochucovadla ani barviva. K samotné výrobě zmrzliny používáme kvalitní italskou technologii, která podtrhává vymazlenost receptur naší točené zmrzky.
O kvalitě naší lehké, svěží a chutné ZMRZKY se můžete přesvědčit i vy na našich provozovnách!

Druhy ZMRZEK:

  • Smetanová zmrzlina
  • Sorbetová zmrzlina

 

 

 

Gelato zmrzlina (Špachtlová)

Tradiční italskou zmrzlinu, nebo-li GELATO, jejíž hlavní přísadou je ovoce, čokoláda, ořechy a další, si u nás můžete dát smetanovou, nebo sorbetovou (veganskou). Gelato zmrzky jsou hustší než klasická zmrzlina a servírují se o vyšších teplotách než ostatní zmrzliny. Díky tomu, že zmrzlina není tak hluboce zamražená a zároveň je velmi hustá, vyniká její chuť, také tvoří hladkou, ale bohatou konzistenci a příjemně se rozpouští v ústech. Gelatu se říká i ZDRAVÁ ZMRZLINA, protože obsahuje méně tuku a cukru než běžná zmrzlina. Navíc je u nás vyráběna poctivě z kvalitních surovin a bez přidané chemie.
Řemeslné GELATO zmrzky mícháme na smetanovém a ovocném základě, obě můžete ochutnat na naší provozovně!

Druhy ZMRZEK:

  • Smetanová zmrzlina
  • Sorbetová zmrzlina

 

 

 

Smetanová zmrzlina

Pravá smetanová zmrzlina musí obsahovat alespoň 8% mléčného tuku a nesmí obsahovat rostlinný tuk.
U nás pravou smetanovou zmrzlinu najdete a díky výtečné chuti hned poznáte, že taková skutečně je! Pro výrobu naší zmrzky používáme mléko, smetanu, jogurt, nebo třeba mascarpone. Ke smetanovému základu přidáváme další ingredience a vytváříme výjimečné zmrzliny jako je pistáciová, smetanová jahoda, čokoládová a spousta dalších.
Chuť lahodných smetanových zmrzlin můžete ověřit na našich provozovnách!

 

 

 

 

Sorbetová zmrzlina

Není sorbet jako sorbet! Ten náš je vždy vyroben z chutného ovoce, jehož kvalitu pravidelně kontrolujeme. V sorbetu nemáme žádná barviva, ani chemická dochucovadla (známé také jako éčka). V sorbetových zmrzlinách u nás nenajde ani mléčné tuky, ani zahušťovadla. Pro naši sorbetovou zmrzku vždy platí, že je bezlaktózová a bezlepková.
Vzhledem ke složení je sorbetová zmrzka velmi osvěžující a plná vitaminů!

 

 

 

Výjimečná a originální zmrzlina

Na výrobě zmrzliny je úžasné to, že můžeme naprosto popustit uzdu naší fantazie. Proto u nás najdete například i zmrzliny, které vás ochladí, ale zároveň zahřejí.
Víte, že zázvor nepatří jen do čaje? My ho přidali k pomerančové z mrzce a vytvořili zmrzlinu, která skutečně zahřeje.
Můžete u nás najít i lehce nahořklou Matchu, která je známá pro svůj vysoký obsah antioxidantů, vitaminů A, C, E a přítomností aminokyseliny L-theanin, která uvolňuje mysl, ale zároveň se díky ní dokážete lépe koncentrovat. Matcha zrychluje metabolismus až o 40 % a napomáhá hubnutí.
Milujete čokoládu? A co takhle pálivé? Jestli ano, tak právě pro vás bude naše čokoládová zmrzlina ze 70% belgické čokolády s troškou chilli to pravé!
Mák že patří jen do závinu? Toho my se určitě nedržíme. Tahle zmrzka byl takový experiment, který ale vyšel na výbornou a maková zmrzka se u nás stala jednou z nejoblíbenějších.
A co takhle opilá zmrzka s rozinkami v rumu?
No jak už jsme řekli, my žádné meze zmrzlinkám neklademe a tak si u nás vybere skutečně každý mlsný jazýček!

 

 

 

Ledová káva

Máte rádi ledovou kávu? My ji mícháme denně čerstvou z mléka a dobré kávy. Pro milovníky naší vanilkové zmrzky samozřejmě nabízíme variantu i s ní.
Už ve chvíli, kdy budete pozorovat, jak ji připravujeme, budete mít jasno v tom, že to není vaše poslední ledová káva od nás!
Dáváme do ní kapku čokolády, karamelu, ale hlavně pořádnou dávku lásky. Navrchu pokryjeme domácí šlehačkou a zakápneme čokoládou. Mňam!

 

 

 

Poháry a polevy

Chyběly nám doby, kdy jsme byli malí a prosili maminky o zmrzku namáčenou v čokoládě. A tak jsme tenhle Čokoládový sen připravili i pro vás! Jako za mlada, jen jsme tu starou známou čokoládu vyměnili za kvalitní belgickou.
Samozřejmě nabízíme i klasické poháry s polevou, posypkou a oplatkou. I do nich dáváme trochu své vášně ke zmrzlinám, proto vznikla kombinace jako třeba Hradecký snickers, naše vanilková zmrzlina se spoustou karamelu, ořechů a čokolády.
Hradecké maliny a Hradecké borůvky může doporučit snad každý, kdo je ochutnal! Připravili jsme si domácí omáčku plnou ovoce, kterou polijeme zmrzku a přikryjeme vynikající domácí šlehačkou. Tento pohár si můžete dát i v odlehčené variantě s ledovým řeckým jogurtem.

 

 

 

Točený řecký jogurt (Frozen yoghurt)

Už jste někdy pili ledový řecký jogurt? Že ne? To byste určitě měli napravit, protože stojí za to. Tahle mňamka u nás obrovsky stoupá na popularitě! Můžete si k němu dát třeba med a ořechy, nebo jiné polevy a posypky.
Točený řecký jogurt, stejně tak, jako všechny naše ostatní produkty, samozřejmě mícháme poctivě, a to z kvalitního bílého jogurtu.
Jeden kelímek točeného řeckého jogurtu nejen osvěží v horkých dnech, ale také zasytí. Aktivní bakterie z přidaného živého jogurtu jsou vhodné pro naše trávení.

 

 

 

Ledová tříšť

Naším dalším svěžím produktem je Granita známá také pod českým názvem ledová tříšť. V Čechách je klasicky vyráběna z ovocných sirupů a vody. Tohle samozřejmě v provozovnách NA ZMRZKU nenajdete. Naše ledové tříště vyrábíme přímo z čerstvého ovoce. Tříšť v letě příjemně osvěží a doplní tolik potřebné tekutiny, energii i vitaminy.

Děkujeme za vaši návštěvu Team NA ZMRZKU

 

Copyright © 2020, JIMAK s.r.o. – Patentová ochrana výrobků a služeb