Když na zmrzku, tak NA ZMRZKU!

NA ZMRZKU – U DVORA

NA ZMRZKU – U DVORA

NA ZMRZKU – U DVORA

NA ZMRZKU – U DVORA

O provozovně:

Sezónní provozovna s přátelskou, rodinnou atmosférou, kterou najdete pár kroků od Fakultní nemocnice Hradec Králové v části Třebeš. Tuto zmrzlinárnu jsme pro vás vybudovali v roce 2016, od té doby dělá nám i obyvatelům Hradce velikou radost!
NA ZMRZCE používáme moderní technologie pro výrobu točené zmrzliny, točeného řeckého jogurtu a našich dalších produktů. Pro vaše pohodové vychutnání zmrzky máme před provozovnou krásnou zahrádku s květinami.

Co nabízíme:

V každodenní nabídce najdete naši oblíbenou točenou Vanilkovou zmrzku v kombinaci se sezonní nabídkou sorbetových nebo smetanových zmrzlin!

Na provozně si můžete také vybrat z oblíbených pohárů jako jsou Hradecké maliny nebo Hradecké Borůvky, nabízíme i Točený řecký jogurt, Ledovou kávu, Ovocnou ledovou tříšť a další speciality naší ZMRZKY. Na své si u nás přijdou i zákaznici s alergií na lepek, mléčné výrobky, různými dietami a vegani!

Kde nás najdete:

Otvírací doba:

Monday11:00 — 18:00
Tuesday11:00 — 18:00
Wednesday11:00 — 18:00
Thursday11:00 — 18:00
Friday11:00 — 18:00
Saturday11:00 — 18:00
Sunday11:00 — 18:00

 

PO – NE: 12-19hod dle počasí 

Kontaktní formulář:

Formulář služby kontaktujte nás. Vámi poskytnuté osobní údaje (jméno,příjmení a email) vložené do formuláře, budou zpracovávány pouze za účelem kontaktování Vaší osoby (telefonního čísla) ze strany Správce. Vyplněný kontaktní formulář bude odeslán na příslušné pracoviště online podpory správce. Nejdéle po uplynutí lhůty 15 dnů po vyřízení dotazu, budou Vaše osobní údaje poskytnuté ve formuláři smazány, pokud nedojde například dle obsahu zprávy k dalším zákonným důvodům, proč údaje archivovat.

 

Děkujeme za vaši návštěvu Team NA ZMRZKU

Copyright © 2020, JIMAK s.r.o. – Patentová ochrana výrobků a služeb