Když na zmrzku, tak NA ZMRZKU!

NA ZMRZKU – V KOPEČKU

NA ZMRZKU – V KOPEČKU

NA ZMRZKU – V KOPEČKU

NA ZMRZKU – V KOPEČKU

O provozovně:

Hradec Králové musí mít svou ZMRZKU, i proto najdete jednu z našich provozoven v historickém centru na Velkém náměstí kousek od Bíle věže! V této provozovně děláme zmrzku od roku 2019 a získala si velkou pochvalu v Deníku!   

V naší provozovně si můžete dát točenou zmrzku, špachlovou zmrzku, točený řecký jogurt a ostatní studené dobroty, u jejichž výroby samozřejmě nezapomínáme na vaše zdraví. Proto používáme moderní technologie, které jsou pravidelně a přísně kontrolovány. Zmrzku si můžete v klidu vychutnat na našich vídeňských lavičkách. 

Co nabízíme:

V každodenní nabídce najdete naši oblíbenou točenou Vanilkovou zmrzku v kombinaci se sezonní nabídkou sorbetových nebo smetanových zmrzlin! Najdete zde i 4 druhy gelato (špachtlové) zmrzliny.

Na provozně si můžete také vybrat z oblíbených pohárů jako jsou Hradecké maliny nebo Hradecké Borůvky, nabízíme i Točený řecký jogurt, Ledovou kávu, Ovocnou ledovou tříšť a další speciality naší ZMRZKY. Na své si u nás přijdou i zákaznici s alergií na lepek, mléčné výrobky, různými dietami a vegani!

Kde nás najdete:

Otvírací doba:

Monday11:00 — 18:00
Tuesday11:00 — 18:00
Wednesday11:00 — 18:00
Thursday11:00 — 18:00
Friday11:00 — 18:00
Saturday11:00 — 18:00
Sunday11:00 — 18:00

PO – NE: 11-19hod každý den. 

Kontaktní formulář:

Formulář služby kontaktujte nás. Vámi poskytnuté osobní údaje (jméno,příjmení a email) vložené do formuláře, budou zpracovávány pouze za účelem kontaktování Vaší osoby (telefonního čísla) ze strany Správce. Vyplněný kontaktní formulář bude odeslán na příslušné pracoviště online podpory správce. Nejdéle po uplynutí lhůty 15 dnů po vyřízení dotazu, budou Vaše osobní údaje poskytnuté ve formuláři smazány, pokud nedojde například dle obsahu zprávy k dalším zákonným důvodům, proč údaje archivovat.

Děkujeme za vaši návštěvu Team NA ZMRZKU

Copyright © 2020, JIMAK s.r.o. – Patentová ochrana výrobků a služeb